Wyjątkowość Organyc

Klinicznie udowodniona ochrona dla kobiet

  • Bez wybielacza chlorowego, lateksu, parabenów, perfum, SAP, plastiku ani sztucznych materiałów
  • Oddychające i hypoalergiczne
  • Zgodne z pH skóry (właściwości adaptacyjne)
  • Wykonane tylko z certyfikowanej bawełny ekologicznej na zewnątrz, gdzie produkt styka się ze skórą i wewnątrz, w chłonnym rdzeniu
  • Organyc® z dumą prezentuje pieczęć 100% Cotton.
  • Podpaski, wkładki i tampony marki Organyc® zostały przetestowane laboratoryjnie i wykazują wydajność porównywalną do Always i Tampax.
    ® brand pads, liners, and tampons have been UL tested and demonstrate comparable performance to Always and Tampax.

Przełomem jest to, że produkty Organyc® są wykonane tylko z certyfikowanej bawełny ekologicznej wewnątrz i na zewnątrz. To nie jest tylko trochę bawełny na wierzchu lub trochę w środku – mówimy tu o 100%.

Eco-kindness™ – ochrona środowiska od początku do końca

Bawełna ekologiczna jest uprawiana z zastosowaniem metod i materiałów umożliwiających ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko i zachowanie naturalnej równowagi między wieloma składnikami ekosystemu. Ekologiczne przedsiębiorstwa rolnicze działają w zgodzie z naturą, produkując zdrowe rośliny dla zdrowych ludzi. Certyfikacja rolnictwa ekologicznego to zapewnienie opinii publicznej, że produkty są uprawiane i przetwarzane zgodnie z rygorystycznymi, bezpiecznymi procedurami.

Ponadto wszystkie opakowania zewnętrzne Organyc® są produkowane z materiałów odnawialnych lub pochodzących z recyklingu. Nasze zewnętrzne owijki oraz osłony klejących pasków podpasek i wkładek są wykonane z Mater-bi, materiału wytwarzanego ze skrobi kukurydzianej.

Produkty sanitarne dla kobiet marki Organyc® są również biodegradowalne. Biodegradowalne, ponieważ mogą być rozkładane na prostsze substancje przez bakterie i mikroorganizmy. Biodegradowalność podpasek i tamponów Organyc® wykazały nasze własne testy laboratoryjne.

 

Wishlist 0
Continue Shopping