O Nas

Organyc to marka należąca do Corman, rodzinnej firmy średniej wielkości z siedzibą w Mediolanie we Włoszech, prowadzonej przez drugie pokolenie właścicieli, znanej ze specjalistycznej wiedzy w zakresie przekształcania bawełny w produkty sanitarne dla kobiet.

Our History

Historia marki Organyc®

leaf icon

Marka Organyc®, podobnie jak wiele innych marek, powstała z potrzeby, o której usłyszeliśmy od Was.

Miliony kobiet na całym świecie borykają się z podrażnieniami wrażliwej skóry, reakcjami alergicznymi lub innymi przykrymi doświadczeniami w wyniku obecności sztucznych materiałów w produktach sanitarnych i wielu innych produktach, których używają.

The Organyc® Brand Story

Nasza filozofia

expectRespect250-new

Szacunek to coś, co powinno być częścią każdego cywilizowanego społeczeństwa. Okazujemy szacunek rozpoznając i rozwiązując problem podrażnień wrażliwej skóry – problem, który wszystkie największe marki ignorowały przez ponad 50 lat. Inwestujemy również w programy, które pomagają kobietom docenić własną wartość i zyskać szacunek społeczności, w których żyją.

Filary marki

Organyc® stworzono zgodnie z trzema filarami biznesu firmy Corman: autentycznością, przejrzystością i zrównoważonym rozwojem.

Autentyczność

Wszystkie twierdzenia Organyc® są poparte dowodami naukowymi. Produkty sanitarne dla kobiet marki Organyc® oferują Clinically-Proven Protection™ – klinicznie sprawdzoną ochronę, czyli coś, czego nie oferuje żadna inna marka.

Transparancy

Przejrzystość

Produkty Organyc® są wykonane w 100% z certyfikowanej bawełny ekologicznej, na zewnątrz, gdzie stykają się ze skórą oraz wewnątrz, w chłonnym rdzeniu. Spód naszych wkładek również jest naturalny. Jest wykonany ze skrobi kukurydzianej.

Sustainability

Zrównoważony rozwój

Produkty Organyc® są wytwarzane, projektowane i pakowane przy użyciu technologii Eco-kindness™. Nasze podpaski i wkładki są w 100% biodegradowalne, łącznie z opakowaniem.

Wishlist 0
Continue Shopping